Sitemizde Toplam 3851 Film, 37 Kategori ve 5066 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Aslan Kral izle

Whatsapp
VK
Aslan Kral izle

Aslan Kral 2019 Filmi Türkçe Dublaj HD izle

Walt Disney Pictures’in pek çok çocuk için çok önemli bir anı olarak bıraktığı Aslan Kral, babasının ayak izlerini takip eden bir aslan yavrusu olan Simba’nın hikayesine odaklanmaktadır. Pek çok açıdan film genel bir anlatı dili ve büyüme hikayesini merkezine aldığı için izleyicisi her zaman içten bir memnuniyetle karşılaşmıştır. Aradan geçen 25 sene sonrasında ise gelen remake denemesi The Lion King’i yeni kuşak seyircisiyle de buluşturmayı hedefliyor. Bu etkileşim sayesinde de Disney’in Aslan Kral anlatısını bir kez daha keşfetme olasılığı yakalayabilirsiniz.

The Lion King – Aslan Kral filminin yeni versiyonun konusu da hemen hemen aynı. Ancak bu kez çekim teknikleri filmin genel yapısını daha gelişmiş gösterebilir. Babası Mufasa’nın amcası Scar tarafından öldürülmesi üzerine kendi hayatının macerasına atılmak zorunda kalan Simba’yı anlatan film, orijin animasyonundaki bir çok temaya da sadık kaldı. Ancak buna karşın içerisinde belli başlı yeniliklerin de varlığından bahsedebilmemiz mümkün olabilir. Bu özelliğiyle de zaten izlenilmeyi sonuna kadar hak edebilecek bir film. Sekans sekans o sıcaklığı yakalamanız açısından gayet etkili bir anlatı sunan Aslan Kral, eski dostlarla yeniden buluşabilmeniz açısından da iyi bir seçenek olacaktır sizlere.

Aslan Kral’ın yönetmenlik koltuğunda ise son dönemin en iyisi Jon Favreau oturuyor. Favreau, Disney’e daha önce Orman’ın Kitabı filmini remake olarak sunduğu için bu konuda idmanlı. Aslan Kral anlatısında da aynı etkileşimi rahatlıkla görebileceğimizi düşünmekteyiz. Aynı zamanda da önemli seslendirme kadrosu sayesinde de bu filmin genel yapısı sizi fazlasıyla memnun etmeyi başarmış olacaktır.Hepiniz için güzel seyirler olmasını dileriz.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Aslan Kral full izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve 1080p hd tek para kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Der König der Löwen
Yönetmen: Jon Favreau
Aktörler: Chiwetel Ejiofor, John Oliver, James Earl Jones, John Kani, Alfre Woodard, JD McCrary, Shahadi Wright Joseph, Penny Johnson Jerald, Keegan-Michael Key, Eric André, Florence Kasumba, Seth Rogen, Billy Eichner, Amy Sedaris, Chance the Rapper
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Birleşmiş / Birleşik Krallık Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 118 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
  1. MBCVNCNB NB
    MBCVNCNB NB 10 Eylül 2020 21:55

    KGH.LKNL.İOIHJLK

  2. dasdas
    dasdas 4 Ağustos 2019 10:49

    açılırsa çok güzel yorumalr yapıcam 😀

Reklamı Kapat X
5dsDed3