Sitemizde Toplam 3836 Film, 37 Kategori ve 5027 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Cehennem Festivalı 2018 HD Full Film izle

5dsDed3
5dsDed3
Whatsapp
VK
Cehennem Festivalı 2018 HD Full Film izle

Cehennem Festivalı 2018 HD Full Film Türkçe Dublaj izle

Natalie, Üniversite okuyan genç bir kızdır.Taylor ve yakın arkadaşı Brooke ile birlikte her yıl düzenlenen Cehennem Festivaline katılmaya giderler.Her yıl açılan bu festival Cadılar Bayramı öncesi düzenlenir.Binlerce kişinin katıldığı festivalde insanlar çılgınca eğlenmektedir.Ama bir ziyaretçi için Hell Fest bir cazibe merkezi değil bir avlanma yeridir. Gözler önünde cinayet işleyip dekor ve kurgu kılıfına uydurabilmenin ve eğlenceye kendilerini kaptırmış dikkatsiz kurbanları kolaylıkla avlayabilmenin mümkün olduğu festival, bu yılki katılımcılar için oldukça tehlikeli olacaktır. Festivale gelenlerin sayısı ve damarlarında dolaşan adrenalin arttıkça, katil maskeli yüzünü Natalie, Brooke, Taylor ve gece hayatta kalmak için onlarla birlikte savaşacak olan erkek arkadaşlarına çevirir. Gençler gözlerinin önünde gerçekleşen korkunç vahşetin bir kurgu olmadığını fark ettiklerinde yaşam savaşları başlayacaktır.

2018 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Natalie, Üniversite okuyan genç bir kızdır.Taylor ve yakın arkadaşı Brooke ile birlikte her yıl düzenlenen Cehennem Festivaline katılmaya giderler.

Filmin Orjinal Adı: Cehennem Festivali
Yönetmen: Gregory Plotkin
Aktörler: Cynthea Mercado, Stephen Conroy, Amy Forsyth, Bex Taylor-Klaus, Reign Edwards, Christian James, Matt Mercurio, Roby Attal, George Howard Adams, Courtney Dietz, Markus Silbiger, Michael Tourek, Tony Todd
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 89 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3