Sitemizde Toplam 3662 Film, 37 Kategori ve 4672 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3

Fatma 1.Sezon izle

5dsDed3
5dsDed3
Whatsapp
VK
Fatma 1.Sezon izle

Fatma Dizisi 1.Sezon 2021 1080p Full HD izle

Fatma 1.Sezon izle, 2021 yılında Netflix’te yer alacak dizinin ilk sezonu 6.bölüm’den oluşacak. Dram ve gerilim türündeki dizinin yönetmenliğini Özgür Önürme üstleniyor. Fatma 27.Nisan tarihinde Netflix platformunda yayınlanacaktır.

Fatma Dizisi Oyuncu Kadrosu;

Fatma 1.Sezon Türkçe Dublaj izle, Dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Mehmet Yilmaz Ak, Sehsuvar Aktas, Emre Erçil, Gökçe Eyüboglu, Deniz Sen Hamzaoglu, Didem Inselel, Mustafa Konak, Gulcin Kultur Sahin ve Kubilay Tunçer yer alıyor.

Fatma Dizisi’nin Konusu;

Fatma 1.Sezon Sansürsüz izle, temizlikçi olarak çalışan Fatma’nın hayatı kocasının hapishaneden çıktıktan sonra ortadan kaybolmasıyla birlikte bambaşka bir hal alır. Kocasının izini bulmaya çalışan Fatma, kendisini beklenmedik bir cinayetin içerisinde bulur. Bu cinayetten kocasının karanlık bağlantılarının haberdar olması Fatma için büyük bir tehlike oluşturur. Fatma yaşaması için öldürmekten başka çaresi kalmamıştır. Öldürmeye devam ettikçe bu durumu hayatında yaşadıklarından intikam almaya dönüştürür. Fatma bir yandan temizlikçi kadın sıfatında cinayet işlemeye devam ederken bir yandan da kocasını bulmaya çalışır.

2021 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri, Yerli ve Yabancı Diziler

Fatma 1.Sezon izleme seçenekleriyle birlikte sitemize 1080p full hd kalitesinde ve tek parça sizler için eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Fatma
Yönetmen: n/A
Aktörler: Burcu Biricik, Mehmet Yilmaz Ak, Sehsuvar Aktas, Emre Erçil, Gökçe Eyüboglu, Deniz Sen Hamzaoglu, Didem Inselel, Mustafa Konak, Gulcin Kultur Sahin, Kubilay Tunçer
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.