Sitemizde Toplam 3836 Film, 37 Kategori ve 5025 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Geçmiş Olsun izle

5dsDed3
5dsDed3
Whatsapp
VK
Geçmiş Olsun izle

Geçmiş Olsun 2019 1080p Yerli Film izle

2019 senesinin komedi açısından dikkat çekici yerli filmlerinden birisi olarak görülüyor. Yönetmenliğini Hasan Doğan’ın yaptığı film, son dönemlerin genç isimlerini de kadrosunda bulundurarak dikkat çekiyor. Özellikle de sahip olduğu konuyla da dikkat çeken film, insanlığın neredeyse yok olma noktasına geldiği bir dünyada sevdiği kadını bulmaya çaba gösteren bir adamı anlatıyor. Saffet adındaki bu adam sevdiği kadın Tuğba’ya kavuşmak adına her şeyi yapmaya hazır bir adamdır. Genç kadının kalbini kazanmak adına her türlü yolu deneyen bu adam, nihayetinde de bu amacına ulaşabilir.

Ancak kayınçosu Tarik’ın yapmış olduğu bir ahmaklık, Saffet’in komaya girmesine sebebiyet verir. 3 sene boyunca komada kalan Saffet, uyandığında artık Tuğba’ya kavuşmak adına hiçbir engel olmadığını düşünse de insanlığın yok olduğunu görür. Saffet’in komada olduğu dönem insan ırkını kıyıma uğratan bir virüs, insanların neredeyse yarısının yok olmasına sebebiyet vermiştir. Dünya üzerinde kalan insanlardan birisinin de Tuğba olduğunu öğrenen Saffet, sevdiği kadın için bir kez daha harekete geçecektir, ancak bu durum sanıldığı kadar da kolay olmayacaktır.

Geçmiş Olsun, farklı bir komedi yakalamak isteyenler açısından iyi seçenekler arasında yer alıyor Film genel yapısı itibariyle de farklı duruşunu doğrudan aktarabilecek özellikleri taşıdığı için izleyicisi açısından da her sahnesinde keyif alınacak unsurları pekiştirebilmektedir.

Geçmiş Olsun filminin oyuncu kadrosunda ise Müge Boz, Toygan Avanoğlu, Cihan Şimşek, Füsun Demirel, Sinan Benginer, Suzan Aksoy gibi önemli oyuncular bulunuyor. Pek çok açıdan dikkat çekici bir yapı oluşturan bu film sayesinde, izleyeceğiniz maceraya odaklanarak çok daha dolu bir komedi yapısını da yakalamış olacaksınız. Hepiniz için şimdiden güzel seyirler olmasını dileriz.Geçmiş Olsun 2019 Yerli Film izle

2019 Filmleri, Komedi Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Geçmis Olsun
Yönetmen: Hasan Dogan
Aktörler: Toygan Avanoglu, Cihan Simsek, Müge Boz, Alper Saldiran, Sinan Bengier, Füsun Demirel, Ali Riza Tanyeli, Suzan Aksoy, Gülhan Tekin, Halil Kumova, Murat Kocacik, Siva Behrouzfar
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
  1. ruber bünyamin
    ruber bünyamin 8 Ocak 2020 20:04

    cok komik ve güzel flim

  2. Gülhan
    Gülhan 5 Ocak 2020 17:49

    Geçmiş olsun filmi izlemek istiyorum

Reklamı Kapat X
5dsDed3