Sitemizde Toplam 3862 Film, 37 Kategori ve 5106 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Hızlı ve Öfkeli 2 izle

Whatsapp
VK
Hızlı ve Öfkeli 2 izle

Hızlı ve Öfkeli 2 Daha Hızlı ve Öfkeli 2003 Filmi Full HD izle

Hız, heyecan ve öfke bu serisinde daha fazla şiddetli hale dönüşüyor. Bu sayede film izleyicileri heyecanı daha fazla ortak olmaya başlayacak. Bakıldığı zaman filmde maceralara yer verilirken bir diğer öne çıkan hususlardan birisi de film içerisinde güzel kadınlar ile muhteşem arabalara yer verilmiş olması denebilir. Bu sayede izleyici temposu oldukça yüksek düzeyde tutulmaya başlanmış oluyor. Yüksek temposu olduğundan dolayı her anınızı bundan böyle daha dolu dolu geçirmeye de başlamış olacaksınız.

Emekliye ayrılmış olan Brian O connor, kendisini baştan çıkarmaya neden olan sokak yarışları  ve yer altı dünyasıyla ilgili mecaralarına devam eder. Bu bahsetmiş olduğumuz dünyanın kirli işlerinden de kendisini alıkoyamayacaktır. Üstelik eski dostu olarak karşımıza çıkan Roman Pearce  ile birlikte bir takım kurma yoluna doğru gitmeye başlar. Güzel ve ikili bir takım kurma hayali içerisinde olurlar. Aynı zamanda kirli para naklini gençleştirme operasyonu  olarak da Miami tüccar  Carter Verone u yakalama peşine düşmeye başlayacaklardır. Aynı zamanda el altından da çalışan casus kişi ise Monica Fuentes olarak göze çarpıyor. Bu kişiyle birlikte bir iş birliği yoluna gidiliyor.

Daha heyecan dolu olarak sinema severlerin karşısına çıkmış olan filmlerden biri olma özelliğine sahiptir. DFaha hızlı daha öfkeli filmini sizlerde artık istediğiniz zaman kesintisiz bir şekilde takip edebilme şansına sahip olacaksınız. Daha hızlı ve daha öfkeli filmde hemen sizlerde yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Öfke ve hızın ağır bastığı etkileyici filmde bir iş birliğine şahit olmaya başlayacağız. O halde hemen sizlerde filmi kesintisiz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Filmin yönetmenlik koltuğunda yer alan isme bakıldığı zaman ise John Singleton yer alıyor. Heyecan ve macera dolu olan filmin izleyiciyi yerden kestiğine de bir defa daha şahit olmaya başlıyoruz.  Aynı zamanda bir başka merak edilen konular arasında ise filmde oynayan oyuncuların kimler olduğunu söylemek gerekir. Filmde ki oyunculara bakıldığı zaman ise Paul Warker ismi göze çarptığını söylemek mümkün. Hemen sizlerde bekleme yapmadan filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Hızlı ve Öfkeli 2 Daha Hızlı ve Öfkeli izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve hd tek parça eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Daha Hizli Daha Öfkeli
Yönetmen: John Singleton
Aktörler: Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes, Cole Hauser, Ludacris, Thom Barry, James Remar, Devon Aoki, Amaury Nolasco, Michael Ealy
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2003 Amerika Birleşik / Devletleri Almanya
Filmin Süresi: 107 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3