Sitemizde Toplam 3851 Film, 37 Kategori ve 5066 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Korku Seansı 1 izle

Whatsapp
VK
Korku Seansı 1 izle

Korku Seansı 1 (The Conjuring) 2013 Filmi HD izle

Korku seansı filminin konusu yaşamış olduğumuz hayatın taa kendisinden alınmış ve gerçek bir hikayeyi temsil etme özelliği taşımaktadır. Filme baktığımız zaman ana konu doğaüstü durumları inceleyerek bunları aydınlatma girişiminde bulunan ve  dünyaca ünlü çift olan Ed ve Lorraine Warren’ın karşılaşmış oldukları hem ürkütücü hem de korkunç bir olayı ele almaktadır. Ed ve Lorraine Warren rastgele bir gün içinde Perron ailesi tarafından bir telefon alırlar ve bu telefon onların hayatlarının en korkunç görevine atanmış oldukları bir görevdir. Fakat bu durumdan henüz haberleri yoktur. Perron ailesinin bir hayli uzak mesafede bulunan çiftlik evi sebebi anlaşılmayan siyah ve karanlık bir yapıda olan varlık tarafından kuşatılır ve bu sebeple de günlük hayatları tam olarak bir kabus niteliğine dönüşür. Bu olayı çözebileceklerine daima büyük bir inançla güvenen tecrübe sahibi Warren çifti, bulundukları durumda nasıl bir şeytani durum ile karşı karşıya kaldıklarını ise oldukça geç fark etmiş olacaklardır.

Yayımlandığı tarihten itibaren büyük ilgi gören ve oldukça fazla izleyicinin beğenmiş olduğu ve bulunduğu döneme damga vuran korku filmlerinden olma özelliğini taşıyan Korku Seansı, sürükleyici hikayesi ile de mutlaka izlenmesi tavsiye edilen filmlerden biridir. Testere filminin serilerinin en ilk filmine yönetmenlik yapan James Wan, bu filmin yapımında da yönetmenlik koltuğunda yerini alıyor. Başarılı bir yönetmen olduğu hiç kuşkusuz kabul edilecek bir kişidir.

1 saat 52 dakika süre ile hazırlanan film, her sahnesi ile insanların adrenalin ve korku duygularını sonuna kadar hissettikleri bir filmdir. ABD yapımı bir korku türü film olan Korku Seansı, hala filmi izlemeyen insanların mutlaka izlemesi gereken bir film olma özelliğini taşıyor. Chad Hayes ve Carey W. Hayes isimleri filme senaryo yazarlığı rolünde hayat kazandırıyor. Birçok filmde rol alan isimlerin yer aldığı başarılı kadrosu ile dikkat çeken filmin oyuncuları arasında VeraFarmiga, Patrick Wilson, RonLivingston, Lili Taylor, HayleyMcFarland, JoeyKing, MackenzieFoy ve KylaDeaver bulunuyor. Filmin ilk kez yayımlandığı tarih ise bundan tam 6 sene öncesi olan 30 Ağustos 2013.

Gizem Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Korku Seansı 1 (The Conjuring) izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve hd tek parça eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Conjuring - Die Heimsuchung
Yönetmen: James Wan
Aktörler: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Lili Taylor, Ron Livingston, Shanley Caswell, Hayley McFarland, Joey King, Mackenzie Foy, Kyla Deaver, Shannon Kook, John Brotherton, Sterling Jerins, Marion Guyot, Morganna Bridgers
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2013 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 112 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3