Sitemizde Toplam 3558 Film, 37 Kategori ve 4309 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Online Vahşet – Framed 2019 Korku Filmi izle

5dsDed3
Whatsapp
VK
Online Vahşet – Framed 2019 Korku Filmi izle

Bir uygulama aracılığı ile milyonlarca insanın önünde işkenceye maruz kalan bir grup genci anlatıyor. Berlin’e yerleşmeye karar veren Alex kısa süre sonra yeni yaşayacağı yere taşınacaktır. Arkadaşları ile bir veda gecesi planlar. Tüm arkadaşlarını bir araya toplayan Alex’in ve arkadaşlarının gecesi oldukça eğlenceli başlamıştır. Gecelerine devam eden gençler bir süre sonra kendilerini beklemedikleri bir vahşetin içinde bulur.

Framed adında bir canlı yayın uygulaması vardır. İnternet ile bağlantılı her cihaz aracılığı ile buradan sansürsüz, istenen tüm görüntülen canlı olarak servis edilebilmektedir. Kullanıcıları ise daha çok takipçi ve izleyiciye ulaşmak için her şeyi göze almaktadırlar. Şiddet, tecavüz, dayak… Her türlü sahneyi buradan izleyiciye aktarmaktadırlar. Alex ve arkadaşları ise eğlence dolu gecelerine devam etmektedirler. Eğlenceli başlayan gecenin sonunda tüm ekip kendilerini Framed’de yayınlanan bir vahşetin içinde bulur. Akla hayale gelmeyecek işkencelere maruz kalan gençlerin görüntüleri bir anda parlar ve büyük etki yaratır. Dakikalar içinde binlerce kullanıcı gençlere uygulanan vahşeti izlemeye başlar. Korku dolu dakikalar geçiren genç arkadaş grubu kendilerini bu vahşetten kurtarabilecek midir?

Online Vahşet filmi son dönemin en iyi yapımlarını sunan İspanyol sinemasından çıkmış bir korku filmidir. 1 saat 20 dakika sürecek olan filmde bugüne kadar benzerine az rastlanmış konulardan biri işleniyor. Günümüzde tüm duyguların online yaşanması bu filme de ilham olmuş. Farklı bir vahşet öyküsünü konu alan filmin yönetmenliğini Marc Martinez Jordan üstleniyor. Yapımcılığını Marc Carrete yaparken usta sanat ve görüntü yönetmenleriyle çalışılmış. Senaristliğini Jaume Cuspinera ile birlikte yönetmen koltuğunda oturan Marc Martinez Jordan yaparken, kurgu yine kendisine ait.

Son dönemlerin popüler sinemalarından İspanyol sinemasının en iyi oyuncuları ve yıldızı yeni parlamaya başlamış oyuncularını bir araya getiren yapımda heyecan dolu bir öyküye adım atacaksınız. Online Vahşet filmin başrollerinde Alex Maruny, Julia Molins isimlerini başrollerde izleyeceksiniz. Onlara yine ünlü İspanyol oyunculardan Pep Sais, Daniel Horvath, Joe Manjon ve Claudia Pons gibi isimler eşlik ediyor. Başarılı rolleriyle filmin tüm heyecanını ve ürkütücülüğünü hissettirecek filmin her dakikası soluk soluğa geçecek.

2017 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Framed
Yönetmen: Marc Martínez Jordán
Aktörler: Daniel Horvath, Carlus Fàbrega, Àlex Maruny, Joe Manjón, Pep Sais, Enric Auquer, Júlia Molins, Lídia Casanova, Biel Montoro, Ann Perelló, José García Ruiz
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2017 İspanya
Filmin Süresi: 80 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.