Sitemizde Toplam 3558 Film, 37 Kategori ve 4309 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle

5dsDed3
Whatsapp
VK
Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle

Patron Bebek 2 Aile Şirketi 2021 Filmi HD izle

Patron Bebek 2 Aile Şirketi filmi, ilk filmde yer alan Tim ve Ted Templaton kardeşlerin yetişkin olduktan sonraki dönemi anlatıyor. Yetişkin olduktan sonra farkı hayatlara sahip olan Tim ve kardeşi Ted, birbirlerinden oldukça uzaklaşırlar. Ted koruma fonu CEO’luğunu yapmaktadır. Tim ise evlenmiş ancak çalışmayan bir babadır. Ama patron bebek onları tekrardan bir araya getirmek için yeni bir aile şirketi kurmak üzeredir. Tim evin geçimini sağlayan karısı ve yedi yaşındakı kızları Tabitha ve yeni doğan sevimli bebekleri Tina ile birlikte  banliyoda hayatlarına devam etmektedir. Prestijli Acorn Gelişmiş Çocukluk Merkezi’nde başarılı bir öğrenci olan Tabitha, Ted amcasına özenmektedir ve büyüdüğünden onun gibi olmak ister. Ama hâlâ aşırı aktif ve gençlere özgü hayal gücüyle temasta olan Tim, Tabitha’nın çok fazla çalışmasından ve normal çocukluğu kaçırdığından endişe eder.

Bebek Tina Tabitha’nın okulunun ve gizemli kurucusu Dr Erwin Armstrong’un (Jeff Goldblum), ardındaki karanlık sırları açığa çıkarmak üzere BabyCorp için çalışan çok gizli bir ajan olduğu ortaya çıktığında bu durum Templeton kardeşleri beklenmedik yollarla yeniden bir araya getirecek ve aile olmanın anlamını yeniden değerlendirmelerine ve gerçekte neyin önemli olduğunu keşfetmelerine yol açacaktır.

2021 Filmleri, Animasyon Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Patron Bebek 2 Aile Şirketi full izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve 1080p hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: The Boss Baby: Family Business
Yönetmen: Tom McGrath
Aktörler: Amy Sedaris, James Marsden, Jeff Goldblum, Alec Baldwin, Lisa Kudrow, Eva Longoria, Ariana Greenblatt, Jimmy Kimmel, James McGrath
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Moon Jichu
    Moon Jichu 30 Aralık 2020 17:42

    Harikaaaaaa bayıldım fragmana filminide getirin harika