Sitemizde Toplam 3558 Film, 37 Kategori ve 4309 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Siddah 1080p Yerli Film Full izle

 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Siddah 1080p Yerli Film Full izle

Korku filmlerine ilgi her geçen gün oldukça fazla olduğunu söylemek mümkün. Özellikle ülkemizde yapılan korku filmlerine karşı ilginin üst düzeyde olduğunu belirtebiliriz. Onlardan biri olarak karşımıza çıkan Türkiye yapımı filmler arasında yerini alan Siddah daha şimdiden sinema gündemi içerisinde yerini aldı bile. Korku severler film hakkında beklentilerini ve görüşlerini forum sayfalarında ortaya koymaya devam ediyor. Doğal olarak yayına girmek için hazırlanan korku filminin konusu nedir ve oyuncularında kimler yer alacak gibi pek çok soruları da araştırmaya devam ediyor. Siddah filminde, cinler tarafından lanetli olan  gencin hayatlarını ele alan etkileyici bir yapım ortaya koyuluyor. Bu  genç artık lanetlenmiştir. Doğal olarak da üzerlerinden artık belalar hiç eksik olmayacak. Hayatlarının artık kabusa dönmeye başladığı süreç yaşanmaya devam edecek.

Funda Tırpan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu son zamanın en iyi korku filmlerini izlemeye hazır olun. Üstelik filmin fragmanın yayınlanması ile bile korku filmini seven izleyicilerde heyecanlanmaya başladı denebilir. Çünkü oyuncuların hem başarılı şekilde performans ortaya koyması hem de yüksek efektlere sahip olunmasından dolayı filmin kaliteli bir şekilde izlenmeye başlanacağının altını çizmemiz de fayda var. Filmin yer alacağı oyuncu kadrosu da başarılı isimlerden meydana geliyor diyebiliriz. Bunlar Gizem Portakal, Beyza Şahin, Batın Tümen gibi isimler olduğunun altını çizebiliriz.  Funda Tırpan tarafından çekimi süren kaliteli korku filminin beyaz perde de yer alacağı tarihin de ne zaman oldupu bir diğer merak konusu olarak ortaya çıkmaktadır.

20 Eylül 2019 itibariyle sinema perdesi içerisinde yerini almaya hazırlanan filmlerden biri olma özelliğine sahip olduğunu söylemek mümkün. O halde hemen sizlerde kaliteli filmi kesintisiz bir şekilde izlemeye başlamak adına harekete geçin. Gençler, lanetlendikten sonra ne yapacak bu laneti üzerinden çekebilecekler mi, hayatları yenide tekrardan eski haline dönecek mi filmi izleyerek öğrenme şansına sahip olacaksınız. Kaliteli bir yapıma imza atılmış olduğunu şüphesiz hemen her yerden ispatlama başarısına sahip olan kaliteli korku filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde artık filminizi izlemeye başlamış olacaksınız.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Siddah
Yönetmen: Funda Tırpan
Aktörler: Beyza Şahin, Gizem Portakal, Batın Tümen
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. Betül
  Betül 26 Şubat 2021 23:13

  Bu filmi yayınlarmısınız izlemek istiyorum lütfen 🙏❤️

 2. Deniz
  Deniz 6 Nisan 2020 02:30

  İzliyelim

 3. kjkljghytuyr
  kjkljghytuyr 30 Mart 2020 23:41

  kljlhıutuyr