Sitemizde Toplam 3836 Film, 37 Kategori ve 5030 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Star Trek 1080p Full Film izle

5dsDed3
5dsDed3
Whatsapp
VK
Star Trek 1080p Full Film izle

Geçmiş dönenlerin en beğenilen ve fazla sevilen kahraman karakterleri bu defa gençlik dönemleri ile karşımıza çıkıyor. Güç ve cesaret, Atılgan ve grubunun elinde olan bir durumdur. Yaşadıkları dünya tehdit altında olan bir durumdadır ve gelecek zamanlar pekte parlak durmamaktadır. Yaşanan bu durum ile etkili bir mücadele sergilemesi beklenen de tabi ki de Atılgan ve onun bağlı olduğu ekibidir. Çeşit çeşit tehlikelere karşı kendini siper etmeleri gerekecek olan Kaptan Kirk ve Spock ikilisi arasında yaşanan olaylar da en derin hali ile devam edecektir. Evren ile derdi olan ve intikamın peşine düşen kötü ruha sahip güçlerin karşı tarafında Atılgan ve grubunun ne denli başarılı olacakları merak konusudur. Star Trek macera dünyasının kahramanlarının gençlik dönemlerine damga vuran film, Oscar Ödülüne sahip olup J.J. Abrams’ın şah eseri olarak karşımıza çıkıyor.

8 Mayıs 2009 tarihi ile sinema dünyasına merhaba diyen Star Trek filmi, çıkmış olduğu bu tarihte sinema severlerin büyük ilgi gösterip gişe de yerini aldığı filmler arasındadır. J.J. Abrams isminin yönetmenlik koltuğunda imzası olduğu bu film, hala daha sinema severlerin izlediği ender filmlerden biri olma özelliğini taşıyor. 2 saat 8 dakika süren uzunluğu ile dikkat çeken filmin en güzel yanlarından biri de filmin daima sürükleyici sahneleri izleyenlerin karşısına çıkarması olmaktadır.

ABD imzası taşıyan bu film, Aksiyon, Macera ve Bilim-kurgu türlerini bir arada yansıtmaya başaran nadir filmlerden biridir. Chris Pine, Zachary Quinto ve Eric Bana gibi usta oyuncuların paylaşmış olduğu roller ile karakterlere hayat verilen film, başarılı senaryosu ile de bütün dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle Bilim-kurgu türünün en başarılı örnekleri arasında yer alması sebebiyle mutlaka izlenmesi önerilen filmler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. J.J. Abrams filmin yapımında büyük emekler harcayan bir yönetmendir. Tek başına bu zorlu macerada en büyük alkışı yine kendisi hakkediyor.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Film izle, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Star Trek
Yönetmen: J.J. Abrams
Aktörler: Chris Pine, Zachary Quinto, Leonard Nimoy, Eric Bana, Bruce Greenwood, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, John Cho, Anton Yelchin, Ben Cross, Winona Ryder, Chris Hemsworth, Jennifer Morrison, Rachel Nichols
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2009 Amerika Birleşik / Devletleri Almanya
Filmin Süresi: 127 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3