Sitemizde Toplam 3851 Film, 37 Kategori ve 5066 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

The Night House izle

Whatsapp
VK
The Night House izle

The Night House (2020) Türkçe Dublaj Full izle - Film izle

The Night House izle ⚡ 2020 yapımı Gerilim ve Korku türü filmi 1080p HD FULL Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Yönetmenliği David Bruckner tarafından üstlenen filmi Ben Collins ve Luke Piotrowski kaleme alıyor. Filmin 16 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanması planıyor.

The Night House Oyuncu Kadrosu

The Night House Türkçe Altyazı izle oyuncu kadrosunda Rebecca Hall, Stacy Martin, Sarah Goldberg, Evan Jonigkeit, Vondie Curtis-Hall, Samantha Buck, Allie McCulloch, Amy Zubieta, Michael Flores, Amber Anne, David Abeles yer alıyor.

The Night House Konusu

The Night House Türkçe Dublaj izle ölen kocası hakkındaki karanlık sırları ortaya çıkarmak için çabalayan dul bir kadının hikayesine odaklanıyor. 2020 ABD yapımı korku ve gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Rebecca Hall, Stacy Martin ve Sarah Goldberg yer alıyor.

2020 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

The Night House izle ⚡ 2021 yapımı Gerilim ve Korku türü filmi 1080p HD FULL Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: The Night House
Yönetmen: David Bruckner
Aktörler: Rebecca Hall, Stacy Martin, Sarah Goldberg, Evan Jonigkeit, Vondie Curtis-Hall, Samantha Buck, Allie McCulloch, Amy Zubieta, Michael Flores, Amber Anne, David Abeles
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020
Filmin Süresi: 108 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3